Loading...

Trailer

  • Yes Boss
  • Seema eshte nje grua e bukur me nje deshire te madhe per tu bere e pasur. Sidharth eshte nje njeri i pasur dhe deshiron te martohet me te. Rahul, nje njeri i varfer i cili punon per Sidharth e di qe shefi i tij do e tradhetoje shume shpejt Seeman por nuk di se si ta binde per kete.
  • Komedi, Drame, Muzikal
  • Shah Rukh Khan, Aditya Pancholi, Juhi Chawla
  • 51,874 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente