Loading...

Trailer

  • U me Aur Hum
  • Dr. Ajay Mehra , gjate nje udhetimi ne det e bind Piya-n se ato kane shume gjera te perbashketa , pas udhetimit ato takohen perseri dhe vendosin te martohen Jeta e tyre behet si nje peralle dhe pas disa kohesh piya ngel shtatzane . Lumturia e tyre shkaterohet kur zbulohet qe Piya vuante nga semundja Alzheimer.
  • Drame, Komedi, Romance
  • Sumeet Raghvan, Ajay Devgn, Kajol, Divya Dutta
  • 61,834 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente