Loading...

Trailer

  • Toilet Ek Prem Katha
  • Nje grua kercenon burrin e saj se do te ler nese nuk nderton nje banjo ne shtepi.Per te rifituar dashurine dhe respektin e saj ai niset ne nje udhetim per te luftuar padrejtesite e shoqerise.
  • Komedi, Drame
  • Akshay Kumar, Anupam Kher, Bhumi Pednekar
  • 14,535 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente