Loading...

Trailer

  • Tango Charlie
  • Tarun Chauhan eshte nje ushtar i cili dergohet ne verilindje te Indise ku ka trazira per ti raportuar eproreve gjendjen .Tarun Chauhan perballet me nje grup terrorist i cili eshte shume i ashper dhe prej te cilit shperthen lufta Indi Pakistan.Tarun Chauhan do te perballet me sfiden e tij me te madhe e cila ose do ta bej hero ose do e coj drejt vdekjes.
  • Aksion, Drame
  • Ajay Devgn, Bobby Deol, Sanjay Dutt
  • 16,676 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente