Loading...

Trailer

  • Shabd
  • Filmi flet per historin e Shaukat, nje shkrimtar qe po rimekembet nga deshtimi i noveles se tij te fundit. Antara gruaja e tij e ndjeshme e mbeshtet ate ne menyre te padiskutueshme. Shaukat vendos te perfshij historine e jetes se tij dhe me pas komploton kthesat dhe deshtimet e jetes reale ne historine e tij.
  • Drame
  • Sanjay Dutt, Aishwarya Rai Bachchan, Sadiya Siddiqui, Aakash Pandey, Zayed Khan
  • 30,671 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente