Loading...

Trailer

  • Salaam Namaste
  • Filmi tregon historine e dy te rinjve indian Nick dhe Ambar te cilet u larguan nga india per te patur nje jete private ne australi.Historia tregon nje vit te jetes se tyre , perballjen me problemet dhe lidhjet , vendimin per te jetuar se bashku ende pa u martuar dhe deri ne ndarje kur Nick meson se Ambar eshte shtatzane.
  • Drame, Komedi, Romance
  • Arshad Warsi, Preity Zinta, Saif Ali Khan
  • 29,519 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente