Loading...

Trailer

  • Rocket Singh: Salesman of the Year
  • Harpreet Singh Bedi sapo ka mbaruar universitetin dhe notat e tij jane pak zhgenjyese por kjo gje nuk e ndaloi ate te enderonte per nje karriere te mire. Historia tregon perpjekjet e te riut per te plotesuar kerkesat e profesionit nje here sipas menyres profesionale dhe nje here sipas zemres se tij.
  • Komedi, Drame
  • Gauhar Khan, Ranbir Kapoor, Prem Chopra
  • 17,601 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente