Loading...

Trailer

  • Ready
  • Filmi tregon nje histori ngaterimi identiteti i cili krijon nje dashuri te re. Nje djale dhe familja e tij thurrin nje plan si te fitojne zemren e nje vajze dhe te te afermve te saj ziliqare.
  • Komedi, Romance
  • Salman Khan, Asin, Paresh Rawal
  • 71,022 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente