Loading...

Trailer

  • Oh My Friend
  • Chandu (Siddharth) dhe Siri Chandana (Shruthi Haasan) jane dy shoke te ngushte qe ne femijeri.Ato te dy u rriten si nje person i vetem . Gjerat filluan te ndryshojne kur ne jeten e tyre futet Ritu Sharma (Hansika Motwani) .Chandu bie ne dashuri me ritu sharman dhe siri eshte ne prag te marteses me Udayn i cili jetonte ne amerike. Problemet fillojne kur Siri dhe Uday mendojne se Siri dhe Chandu nuk jane vetem shoke . Shoqeria apo dashuria , kush do te fitoj ne fund ?
  • Romance
  • Shruti K. Haasan, Siddharth, Hansika Motwani, Navdeep
  • 36,781 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente