Loading...

Trailer

  • Mr Perfect
  • Vicky (Prabhas) beson se personat duhet te jene vetvetja gjate nje lidhje dhe nuk duhet te ndryshojne per shkak te partnerit.Vicky dhe Priya (Kajal Agarwal) jane shoke femijerie dhe prinderit e tyre duan ti martojne me njeri tjetrin . Vicky nuk eshte dakord me kete sepse ajo mund te sakrifikoj cdo gje te sajen per ate.Nderkohe Vicky bie ne dashuri me Maggy nje vajze e cila ka te njejtin stil jetese si Vicky.
  • Aksion, Drame, Romance
  • Tapsee Pannu, Prabhas, Kajal Aggarwal
  • 66,399 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente