Loading...

Trailer

  • Missing
  • Sushant Dubey shkon ne nje shtepi pushimi ne plazh me gruan e tij apna dhe vajzen e tyre 3 vjecare TItli, e cila ka temperature te larte. Ndersa zgjohet mengjesin tejter Aparna ve rese Titli eshte zhdukur. CIfti i merakosur kerkon ne te gjithe resortin dhe lajmerojne dhe policine. Njerez te ndryshem, pikpamje te ndryshme, versione te ndryshme per femijen e humbur kthen ne nje loje macja me miun.
  • Drame, Thriller
  • Manoj Bajpayee, Tabu, Annu Kapoor
  • 8,444 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente