Loading...

Trailer

  • Mera Target
  • Ram Baby (Pawan Kalyan) zoteron nje garazh dhe eshte nje melanin. Por ai eshte ndryshe kur ka te beje me padrejtesite dhe nuk heziton te veproje si nje qytetar i pergjegjshem. Shpejt veprimet e tij biejn ne syte e nje personi te medias Ganga (Tamannah) e cila e sjell ate tek kanali TV dhe i jep nje pune si gazetar. Ndersa Rana (Prakash Raj) eshte nje minister dhe babai i tij (Kota) eshte lideri i nje partie kundershtare. Te dy komplotojne per te rrenuar qeverine. Disa situata bejne qe Rana te perballet me Ram Babu. Cfare ndodh me tej me ta?
  • Aksion, Drame
  • Pawan Kalyan, Tamannaah Bhatia, Prakash Raj, Ali, Brahmanandam, Kriti Kharbanda, Srinivasa Rao Kota
  • 29,880 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente