Loading...

Trailer

  • Lust Stories
  • Lust Stories eshte nje vazhdim i filmit Bombay Talkies i cili prezanton 4 filma te shkurter nga 4 regjizoret ne te medhenj te indise te cilet eksplorojne dashurine, seksin dhe lidhjet ne indine moderne.
  • Drame
  • Radhika Apte, Bhumi Pednekar, Manisha Koirala
  • 6,854 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente