Loading...

Trailer

  • Lipstick Under My Burkha
  • Filmi tregon ngjarjet e jeteve sekrete te kater femrave te cilat jane ne kerkim te lirise se tyre. Megjithese te mbytura dhe te bllokuara ne botet e tyre, keto kater femra plotesojne deshirat e tyre permes kurojos dhe rebelimit te fshehte.
  • Komedi, Drame
  • Aahana Kumra, Ratna Pathak Shah, Konkona Sen Sharma
  • 11,040 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente