Loading...

Trailer

  • Humko Deewana Kar Gaye
  • Aditya (Akshay Kumar), nje inxhinjer udheton per ne kanada per nje trajnim . Atje ai takon Jia (Katrina Kaif) nje vajze te bukur nga nje familje me pozite te larte . Fati i shtyn ato se bashku dhe pse ato jane te fejuar me persona te tjere ato bien ne dashuri me njeri tjetrin.
  • Romance
  • Akshay Kumar, Katrina Kaif, Bipasha Basu
  • 60,245 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente