Loading...

Trailer

  • Hum Tum
  • Rhea dhe Karan takohen ne nje udhetim per ne new york ku te dy shkojne per studime.Ato vazhdonin te takoheshin nder vite duke perfshire dhe ne new york ku Rhea do te martohej.Lidhja e Karan dhe Rhea-s vazhdon te rritet ndersa ato vazhdojne te takohen.A do te perfundojne ato se bashku ?
  • Drame, Romance, Komedi
  • Saif Ali Khan, Rani Mukerji, Rishi Kapoor, Abhishek Bachchan
  • 31,189 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente