Loading...

Trailer

  • Hindi Medium
  • Nje cift nga Chandni Chowk deshirojne qe ti japin vajzes se tyre nje edukim te mire ne menyre qe te mund te pranohen dhe te jene pjese e elites se delhit.
  • Komedi, Drame
  • Irrfan Khan, Saba Qamar, Neha Dhupia
  • 12,527 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente