Loading...

Trailer

  • Himmatwar
  • Vasu, nje huadhenes, nxjerr ne pah planin e nje bande per te vrare nje oficer policie. Kjo gje ben qe kryetari i bandes Thaandavam dhe kriminelet e tij te kerkojn Vasun dhe ta zhdukin ate dhe familjen e tij sa me pare.
  • Aksion, Drame
  • Shruti Haasan, Vishal, Satyaraj
  • 69,394 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente