Loading...

Trailer

  • Half Girlfriend
  • Madhav njihet me nje vajze te quajtur Riya dhe bie ne dashuri me ate. Pas shume perpjekjeve per ta bindur ate qe te behet e dashura e tij, ajo pranon te behet gjysme e dashura et ij dhe pse e kishte me medyshje
  • Drame, Romance
  • Arjun Kapoor, Shraddha Kapoor, Seema Biswas
  • 51,711 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente