Loading...

Trailer

  • Fida
  • Jay ka nje vizion te vajzes me te cilen do te bie ne dashuri dhe me ne fund e shikon ate, Nehan. Per shkak te deshires dhe vendosjes per te bere gjithcka per ate dhe neha bie ne dashuri me Jay-n.Jay mendon se historia e tyre e dashurise eshte perfekte por ne realitet dikush tjeter po e shkruan ate. Historia e dashurise se Vikram eshte pasionante por nuk shkoi sic duhej.Filmi flet per keto dy histori dashurie por asnjera nuk ka fund te lumtur.
  • Romance, Thriller
  • Shahid Kapoor, Kareena Kapoor, Fardeen Khan
  • 43,699 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente