Loading...

Trailer

  • Deewana
  • kajal eshte nje vajze e re e bukur dhe e talentuar e cila pelqen kenget dhe kercimin dhe merr pjese ne shume shfaqe. Ne nje nga shout qe merr pjese njihet me Ravi nje kengetar te njohur dhe bien thelle ne dashuri mme njeri tjetrin dhe shpejt martohen
  • Aksion, Komedi, Krim
  • Rishi Kapoor, Divya Bharti, Shah Rukh Khan
  • 27,076 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente