Loading...

Trailer

  • Company
  • Chandu i cili jetonte ne lagje te varfera te indise bashkohet me Malik , nje kriminel i rangut te vogel . Se bashku ato eleminojne te gjithe armiqte e tyre , duke u bere gangsteret me te frikshem ne Mumbai , deri sa xhelozia dhe inati i kthen ato kunder njeri tjetrit.
  • Aksion, Krim, Thriller
  • Ajay Devgn, Vivek Oberoi, Manisha Koirala, Mohanlal
  • 32,502 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente