Loading...

Trailer

  • Badrinath Ki Dulhania
  • Badrinath Bansal nga Jhansi dhe Vaidehi Trivedi nga Kota kan mmendime te ndryshme per gjithcka,Kjo sjell nje perplasje ideologjish por qe pranojne se ka dicka te mire tek ta .
  • Komedi, Drame, Romance
  • Varun Dhawan, Alia Bhatt, Sahil Vaid
  • 52,891 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente