Loading...

Trailer

  • Ami Je Ke Tomar
  • Nje biznesmen i ri i quajtur Aditya Roy Chowdhury bie ne dashuri me Esha-n, nje vajze qe e njohu aksidentalisht dhe e puneson ate ne resortin e tij qe e drejton se bashku me shoqen e tij te ngushte Prachi. Gjerat shkojne mire derisa e shkuara e Eshas perzihet me te tashmen e tyre.
  • Romance
  • Sayantika Banerjee, Nusrat Jahan, Ankush Hazra
  • 29,093 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente