Loading...

Trailer

  • Alone
  • Anjana dhe Sanjana ishin dy motra binjake te cilat jetonin me nje premtim qe i kishin bere njera tjetres "Ne gjithmone do jemi bashke . Ne nuk do ndahemi kurre." . Rrethana te ndryshme cuan ne vdekjen e njeres nga motrat dhe tjetra mbijetoi. Vite me vone fantazma e motres se vdekur kthehet per tju shfaqur motres qe kishte mbijetuar. Pse ishte thyer premtimi ?
  • Horror
  • Neena Gupta, Zakir Hussain, Sulabha Arya, Karan Singh Grover, Bipasha Basu
  • 45,837 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente