Loading...

Trailer

  • Once Upon A Time In Mumbai 2
  • Filmi tregon historine e Shoaib , nje krimineli i cili e rriti pushtetin e tij duke vrare udheheqesin e tij dhe zgjeroi perandorine e tij me ndihmen e mikut te tij me te mire Javed.Ndersa vizitonte zonen ku ai u rrit ai takon Aslam-in i cili me vone behet mbrojtja e tij.
  • Krim, Aksion, Drame
  • Akshay Kumar, Sonakshi Sinha, Imran Khan
  • 60,021 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente