Loading...

Trailer

  • Aaja Nachle
  • Nje instruktore kercimi ne new york kthehet ne fshatin e saj ne indi 11 vjet dhe zbuloi qe qendra e arteve ku ajo mesoi kercimin ishte gati duke u shkaterruar per te ndertuar nje dyqan te vogel.
  • Drame, Muzikal
  • Madhuri Dixit, Darshan Kumaar, Raghuvir Yadav
  • 23,999 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente