Loading...

Trailer

  • 1920 Evil Returns
  • Filmi flet per historine e nje poeti te famshem i cili takon nje grua e cila eshte ne telashe. Per ta sheruar ate ai e dergon ne nje spital por shum shpejt gruaja pushtohet nga djalli dhe del jashte kontrollit.Pyetja eshte se cfare lidhje ka poeti me gruan qe ben cdo gje per ta shpetuar, pse eshte pushtuar ajo nga djalli dhe kush eshte djalli.
  • Drame, Horror, Romance
  • Tia Bajpai, Vicky Ahuja, Sharad Kelkar
  • 26,490 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente