Raja Hindustani

Raja Hindustani është një dramë që tregon historinë e një shoferi taksie i cili martohet me një vajzë të pasur dhe vështirësitë që ato kalojnë gjatë martesës

Luaj

102 Not Out

102 Not Out eshte nje drame komike e 2018 me aktorin legjendar Amitabh Bachchan i cili luan rolin e nje 102 vjecari i cili do te thyej rekordin e njeriut me te vjeter

Luaj

Sacred Games Sezoni 1 Pjesa 8

Nje lidhje ne te kaluaren e tyre e dergon nje officer policie drejt nje gangsteri, misteri i fshehte i te cilit e dergon ate ne nje mision per te shpetuar Mumbain nga nje event i dhunshem.

Luaj
Loading...

Të fundit Shiko të gjitha

Më të shikuarit Shiko të gjitha

Të zgjedhur